EK KUTULARI-MTP®-SİSTEMLERİ VE KABİN RAFLARI

EK KUTULARI

EFB-Elektronik stoktan tedarik edilebilirliği yüksek olan geniş bir donanımlı/boş ek kutusu ürün gamı sunmaktadır. Tutulan stok sayesinde, müşteri siparişleri, şirket bünyesindeki fiber optik imalatı çerçevesinde uygun bileşenlerle kısa süre içinde karşılanabilmektedir. Ürünün arka tarafında kablo rakorları için tasarlanmış U-biçimli girinti sayesinde kablo demetlerini veya breakout kabloları kolay ve güvenli şekilde düzenleyebilirsiniz. Numaralandırılmış portlar ek kutuları için kolayca görülebilen bir etiketleme sağlar. OM4 ve OS2 kombinasyonu gibi özel ürünler de talep edebilirsiniz. Esnek üretim proseslerimiz her zaman sizin için en doğru çözümü sağlar.

MTP®/MPO-SİSTEMLERİ

Yüksek ölçeklenebilirliği ve paketleme yoğunluğuyla cazip bir sistem olan MTP®/MPO kablolama sistemi IEC61754-7 ve TIA604-5A kapsamında standartlaştırılmıştır. MTP®/MPO konektörü SC-Simplex veya LC-Duplex konektör boyutlarındadır, ancak günümüz uygulamaları 12 fiberli matris içerirken bu sistem 72 fiberlik maksimum fiber yoğunluğuna sahiptir. 40G (4 x 10G) ve 100G (4 x 25G) gibi paralel optik Ethernet hizmetlerinde 4’ü veri yollamak, 4’ü veri almak için kullanılan 8 fiber bulunur. 10G ve 25G seri Ethernet hizmetleri 2-fiberli matrise sahip bilindik LC-Duplex konektör vasıtasıyla iletilir. EFB-Elektronik A veya B koduyla seçilebilen esnek MTP®/MPO ara bağlantı kablosu seçenekleri sunmaktadır. EFB-Elektronik’in kullanıma hazır MTP®/MPO ana kabloları her iki tarafta MTP®/MPO (DİŞİ) şeklinde 1:1 (A TİPİ) olarak sunulur. Bunlar M25 rakorlar için yüksek kalite kablo ayırıcılarla donatılmıştır. EFB-Elektronik, bağlama hatalarını önlemek için standart olarak A TİPİ kaset modüller kullanmaktadır.

KABİN RAFLARI

Modüler kabin rafları, bağlantı bölgelerinin modüler tasarımı göz önüne alınarak, bilhassa sınırlı alanda yüksek paketleme yoğunluğuna sahip uygulamalar için tasarlanmıştır. Modül kart sistemine sahip bir 3U/ 84DU kabin rafı kullanarak 12 farklı modül kurulumu yapabilirsiniz. Bu modülleri birbirinden farklı konektörlerle bağlayarak sistemi çeşitli hizmetler için kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ya da
kişisel danışmanlığa mı ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçin – En kısa zamanda sizden haber bekliyoruz!

Bize ulaşın