Ürün tanıtımları

En son çıkan yenilikçi ürünlerimizi tanıyın. EFB-Elektronik ürünlerini resim, metin ve ek bilgi indirme seçenekleriyle sunuyoruz. Filtreleme seçenekleri dilediğiniz ürünü kolayca bulmanızı sağlayacaktır.

Ürün Tanıtımlarında ara

5 Arama sonuçları

Multimedya

TECHLY® - Modern IT-Markası

EFB-Elektronik’in Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgesinde dağıtımını gerçekleştirdiği TECHLY® markası yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. TECHLY® ürünleri kolay kullanılmaları, hayatı kolaylaştırmaları ve çevre dostu olmalarıyla bilinmektedir. Akıllı multimedya çözümleri insanların elektronik… Read more
Bakır, Fiber

İletişim ve data kabloları için yapı malzemeleri tüzüğü

Yapı Malzemeleri Tüzüğü piyasadaki yapı malzemelerini standartlara ve kurallara bağlamak amacıyla yayınlanmıştır. İster güç, ister kontrol, isterse de iletişim kablosu olsun, bir yapıda kalıcı olarak yerleştirilen tüm kablolar bu tüzüğün kapsamına girer. Yapı Malzemeleri Tüzüğünün amacı Avrupa… Read more
Fiber

OM5 fiber optik kablolama

62,5 µm damar çaplı OM1 ve her biri 50 µm damar çapına sahip OM2, OM3 ve OM4 tipi çok modlu fiber kablolar halen kullanılmaktadır. Bunlar 850nm dalga boyu aralığında iletim için uygun kablolardır. Yeni OM5 optik kablo sınıfı SWDM (Kısa Dalga Ayırıcı Sinyal Çoklama) teknolojisiyle daha uzun mesafede… Read more
Kabin sistemleri

Duvara monte edilen 19'' mafsallı muhafaza

Duvara monte edilen, 180° dönebilen mafsala sahip, sabitlenebilir 19'' muhafaza çok çeşitli yükleme imkânları sunar. Bu muhafaza 3U mafsallı ve 5U sabit olmak üzere toplam 8U (yükseklik birimi) boyutundadır. Duvara monte edilen muhafaza 150mm dış yükseklikle büyük ölçüde daraltılmış bir tasarıma… Read more
Aktif Elemanlar

MCT-Medya Dönüştürücü Serisi

MCT-ailesi Hızlı Ethernet ve Gigabit mertebesinde Ethernet için bakırdan fibere iletim ortamı dönüşümü sağlayan kompakt medya dönüştürücülerdir. Bu seri piyasadaki standart ürünlere kıyasla %40 daha küçüktür. Ayrıca bu seri dönüştürücüler daha hafiftir ve standart çeşitlerine göre daha az enerji… Read more

Daha fazla ürün tanıtımı