Çok yüksek paketleme yoğunluğuyla 100 Gbit/s iletim hızı

62,5 µm damar çaplı OM1 ve her biri 50 µm damar çapına sahip OM2, OM3 ve OM4 tipi çok modlu fiber kablolar halen kullanılmaktadır. Bunlar 850nm dalga boyu aralığında iletim için uygun kablolardır. Yeni OM5 optik kablo sınıfı SWDM (Kısa Dalga Ayırıcı Sinyal Çoklama) teknolojisiyle daha uzun mesafede daha hızlı iletim sağlayabilen bir Geniş Bant Çoklu Mod Fiber altyapısı sunar. EFB-OM5 fiber optik kablolarla veri merkezlerinizin performansını ve bağlantı kalitesini arttırabilirsiniz.

Avantajları

  • Veri merkezinizde mükemmel performans ve bağlantı kalitesi
  • SWDM teknolojisiyle daha uzun mesafede daha hızlı iletim
  • 8 fiber yerine sadece 2 fiberle 100 Gbit/s’ye kadar iletim hızı
  • İletim mesafesi 40Gbit-uygulamalarda 400m’ye 100Gbit-uygulamalardaysa 150m’ye kadar varabilir
  • OM2, OM3, OM4 sınıflarıyla geriye dönük uyumlu olması sayesinde kurulum maliyetleri aşağı çekilebilir ve sinyal çoklamanın daha az fiberle yapılabilmesi sayesinde yerden tasarruf sağlanır.

SWDM ile daha uzun mesafelere daha hızlı iletim

OM5 ürün gamımız

53334.xOM5
Plastik Muhafazalı LC Duplex Adaptör

53333.xOM5
Plastik muhafazalı SC Duplex Adaptör

O0319.xOM5
Duplex Jumper LC-LC 50/125µ, OM5

O0323.xOM5
Duplex Jumper LC-SC 50/125µ, OM5

O0318.xOM5
Duplex Jumper SC-SC 50/125µ, OM5

O3686.xOM5
LC Fiber Pigtail

O3685.xOM5
SC Fiber Pigtail

54524.xOM5
U-DQ(ZN)BH 50/125µ OM5

55002.xOM5
Breakout İç Mekan Kablosu I-V(ZN)HH, OM5

O3326.xOM5
  SC Fiber Pigtail Seti 12-renk

O3483.xOM5
LC Fiber Pigtail Seti 12-renk